De minimis non curat lex

Seadus ei tegele tühiasjadega

Võtke ühendust

677-55-44

Vesivärava 50, Tallinn

Tööaeg

Tööpäeviti – 9:00 – 18:00
Laupäeval – suletud
Pühapäeval – suletud

Broneeri
vastuvõtt

Teenused äriklientidele

Kalashnikov Õigusbüroo pakub äriklientidele kõiki juriidilistele isikutele vajalikke õigusalaseid ja organisatsioonilisi teenuseid, sealhulgas abi erineva omandivormiga ettevõtete loomisel, juhtimisel, ümberkujundamisel ja likvideerimisel.

Konsultatsioonid äri- ja finantsõiguse valdkonnas
Meie spetsialistid korraldavad Teile ja Teie partneritele konsultatsiooni ning pakuvad juriidilisi tugiteenuseid, mis puudutavad ettevõtte juhtimist, maksustamist, intellektuaalse omandi kaitset, lepingulisi ja töösuhteid, krediteerimist, laenude tagasimaksmist jmt.

Lepingute koostamine ja õiguslik analüüs
Leping on võlaõiguslike suhete alus, mis sätestab selle sõlminud pooltele kindlad subjektiivsed õigused ja kohustused. Meie juristid koostavad mistahes liiki ja keerukuse astmega lepingu või viivad läbi selle juriidilise ekspertiisi, pidades silmas tellija huvisid ja soove.

Kohtuvaidlused ja ärialaste lahkarvamuste kohtueelne lahendamine
Meie õigusbüroo pakub oma klientidele juriidilist tuge, samuti konsultatsioone ja vahendusteenust mitmesuguste ärialaste vaidluste ja lahkarvamuste lahendamisel nii kohtus kui kohtuvälisel teel

Ettevõtete registreerimine ja asutamine Eestis
Meie spetsialistid osutavad juriidilisi ja praktilisi tugiteenuseid erineva omandivormiga ettevõtete registreerimisel Eesti ja Euroopa Liidu residentidele ja mitteresidentidele.

Muudatuste kandmine äriregistrisse
Vajadusel teeme äriregistris Teie ettevõtte juriidilist aadressi, ärinime, kontakte, põhikirja, aktsionäride ja juhatuse liikmete koosseisu, tegevusala või põhikapitali suurust puudutavad muudatused.

Ettevõtte registreerimine käibemaksukohuslasena (VAT)
Meie büroo spetsialistid pakuvad õigus- ja raamatupidamisalast abi ettevõtte registreerimisel käibemaksukohuslaste registris (VAT) sõltumata olemasoleva ettevõtte tegelikust käibest.

Litsentside ja tegevuslubade vormistamine
Meie juristid osutavad igakülgset abi vajaliku litsentsi taotlemiseks vajalike dokumentide koostamisel ja töötlemisel.

Ettevõtete likvideerimine ja pankrotimenetlus
Meie spetsialistid viivad läbi Teie ettevõtte likvideerimise või algatavad pankrotimenetluse maksimaalse efektiivsuse ja lühima ajaga.

Kalashnikov Õigusbüroo osutab Teie ettevõttele kvaliteetset õigusabi. Konsultatsioonile registreerumiseks võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel või kasutage vastavat kontaktivormi meie veebilehel.

Konsultatsioon
KIIRE REGISTREERIMISVORM Helistame tagasi ja lepime aega kokku

Valmisfirmade müük