De minimis non curat lex

Seadus ei tegele tühiasjadega

Võtke ühendust

677-55-44

Vesivärava 50, Tallinn

Tööaeg

Tööpäeviti – 9:00 – 18:00
Laupäeval – suletud
Pühapäeval – suletud

Broneeri
vastuvõtt

Pankrotimenetlus füüsilise isiku suhtes

Kalashnikov Õigusbüroo pakub oma klientidele kvaliteetse juriidilise toe kompleksteenust, mis puudatab kõiki eraisiku pankrotimenetluse protsessi käigus tekkivate nüansside lahendamist.

Elus juhtub ka nii, et inimene ei suuda enam täita oma kohustusi võlausaldajate ees ja tunneb, et teda ohustab võlgnike nimekirja sattumine. Mida teha? Kelle poole pöörduda abi saamiseks, kui postikasti kuhjub võlateateid, aga sissetulekutest piisab napilt vaid oma elamiskulude katteks? Näiliselt lahendamatust olukorrast on väljapääs – kuulutada välja füüsilise isiku pankrot.

Pankroti staatus annab võlgnikule võimaluse alustada oma majanduselu uuesti: pärast seda, kui võlausaldajad saavad kõik, mida võlgnik on võimeline neile erinevatel viisidel korvama, vabastab kohus võlgniku tema võlgadest.

Iga situatsioon on omamoodi ainulaadne ja nõuab alati individuaalset lähenemist. Seetõttu soovitame teil pöörduda olukorra läbiarutamiseks meie bürosse. Konsultatsiooni ajal me:

  • Teostame eraisiku pankrotimenetluse teemat puudutava põhjalikku õigusalast kosultatsiooni
  • Selgitame ja arutame läbi kõik antud protsessi puudutavaid nüansid ja pisiasjad
  • Selgitame kliendile kõiki võimalikke tagajärgi
  • Arutame kliendiga läbi kõik võimalikud “poolt” ja “vastu” argumendid ning teostame analüüsi, kas on majanduslikult otstarbekas antud protsessi alustada
  • Koostame edasise tegevuskava
  • Valmistame ette ja edastame kohtusse kõik vajalikud dokumendid füüsilise isiku pankrotimenetluse alustamiseks
  • Koostame ja edastame kohtusse avaldust võlgadest vabastamise menetluse alustamiseks
  • Osutame kliendile õigusalast tuge kogu pankrotimenetluse protsessi toimumise käigus

Kalashnikov Õigusbüroo on alati valmis nõustama ja osutama kvaliteetset õigusalast abi oma klientidele igas pankrotimenetlust puudutavas küsimuses.

Konsultatsiooni aja broneerimiseks palume võtta meiega ühendust telefoni või e-posti teel, või täita vastav registreerimisvorm meie kodulehel.

Konsultatsioon
KIIRE REGISTREERIMISVORM Helistame tagasi ja lepime aega kokku

Valmisfirmade müük