De minimis non curat lex

Seadus ei tegele tühiasjadega

Võtke ühendust

677-55-44

Vesivärava 50, Tallinn

Tööaeg

Tööpäeviti – 9:00 – 18:00
Laupäeval – suletud
Pühapäeval – suletud

Broneeri
vastuvõtt

Sõidukid ja liiklus

Meie õigusbüroo spetsialiseerub muuhulgas õigusabi ja konsultatsioonide pakkumisel eraisikutele ja äriklientidele liikluse ja liikluskindlustuse valdkonnas.

Õigusabi sõiduki ostu-müügi tehingute sooritamisel
Meie spetsialistid valmistavad ette kõik sõiduki ostu-müügi tehingu sooritamiseks vajalikud dokumendid ja pakuvad juriidilist tuge tehingu sooritamisel kooskõlas Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu seadustega.Osutame teenuseid juriidilisest ja eraisikust Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu residentidele ja mitteresidentidele.

Abi sõidukite registreerimisel või arvelevõtmisel
Meie spetsialistid pakuvad õigusalast ja organisatsioonilist abi ning valmistavad ette kõik vajalikud dokumendid sõiduki registreerimiseks Eesti Vabariigi territooriumil. Osutame teenuseid juriidilisest ja eraisikust Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu residentidele ja mitteresidentidele.

Õigusabi liiklusõnnetuse osalisele
Kui Te olete liiklusõnnetuse osaline, Teid ei rahulda kindlustusfirma või politsei otsus või Te lihtsalt ei tea, kuidas ühes või teises olukorras käituda, pöörduge meie poole – meie spetsialistid aitavad leida väljapääsu praktiliselt igast keerukast olukorrast, annavad väärtuslikku nõu asjaajamise kohta ja esindavad kokkuleppel Teie huve ka vastavates asutustes.

Sõidulehtede koostamine
Pakume teenusena sõidulehtede koostamist ja täitmist kliendi esitatud andmete alusel raamatupidamisarvestuse ning aruandluse jaoks Tolli- ja maksuametile. Meie töötajad täidavad kiirelt ja korrektselt kõik vajalikud dokumendid ning valmistavad need ette allkirjastamiseks tellijale ja hiljem kuuaruandena esitamiseks.

Abi jahtide ja kaatrite registreerimisel või arvelevõtmisel
Meie spetsialistid abistavad nii eraisikuid kui ettevõtteid kaatrite, jahtide ja teiste väikelaevade registreerimisel ja arvelevõtmisel Eesti Vabariigi territooriumil.

Kalashnikov Õigusbüroo pakub oma klientidele alati kiiret ja kvaliteetset õigusalast nõustamist ja juriidilist tuge sõidukite kasutamist ja majandamist, liiklust ja liikluskindlustust puudutavates küsimuses.

Konsultatsiooni aja broneerimiseks palume Teil täita vastav registreerimisvorm meie kodulehel, helistada telefonil 677 55 44 või kirjutada sõnum e-posti aadressile klienditugi@kalashnikov.ee

Konsultatsioon
KIIRE REGISTREERIMISVORM Helistame tagasi ja lepime aega kokku

Valmisfirmade müük