De minimis non curat lex

Seadus ei tegele tühiasjadega

Võtke ühendust

677-55-44

Peterburi tee 47, Tallinn

Tööaeg

Tööpäeviti – 9:00 – 19:00
Laupäeval – 10:00 – 15:00
Pühapäeval – suletud

Broneeri
vastuvõtt

Eesti firmad mitteresidentidele

Meie õigusbüroo spetsialiseerub ettevõtete Eestis registreerimisele ja Eesti valmisettevõtete müügile. Pakume mitteresidentidele, kes on huvitatud äritegevuse alustamisest Eesti territooriumil, uute ettevõtete asutamise ja riiulifirma ostmise teenust.

Meie teenuste hulka kuuluvad ka juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenused, raamatupidamisteenus, äri- ja maksualane nõustamine, pangakontode avamine ja õigusalane tugi ettevõtjatele, kes soovivad asutada Eestis ettevõtte või juba on alustanud oma äritegevust siin.

OLEME ORIENTEERITUD EESTI ETTEVÕTETELE

SAADA PÄRING

või võtke meiega ühendust e-posti kaudu

Meil on litsentsid ettevõtete registreerimiseks, virtuaalbüroo, juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenuste osutamiseks. Riikliku litsentsi on väljastanud Eesti Politsei- ja Piirivalveamet. Meie litsentsi number on FIU000144.

EESTI JURISDIKTSIOONI EELISED

Eestis ettevõtte registreerimine mõjub soodsalt teie äritegevuse optimeerimisele. Lisaks võimalusele suhelda riigiasutuste, pankade ja muude struktuuridega ning saada äriteenuseid vene või inglise keeles, on Eestis ettevõtte registreerimisel või ostmisel järgmised eelised:

MILLIST JURIIDILIST VORMI VALIDA?

Meie büroo soovitab valida ettevõtte asutamiseks või valmisettevõtte ostmiseks osaühingut (OÜ, ingl. Limited Liability Company, LLC), mis on enamlevinud ja mugavaim omandivorm Eesti ettevõtete seas ja sobib mis tahes äritegevuse liigile.

Peamised eelised osaühingu kui ettevõtte Eestis registreerimise viisi valimisel:

* Põhikirjakapitali saab teha rahalisi sissemakseid pangakontole, mitterahalisi sissemakseid või edasi lükata sissemakse tegemine määramata tähtajaks

Vajadusel meie spetsialistid nõustavad teid ka muu õigusvormiga juriidiliste isikute asutamisel nagu aktsiaselts (Public Limited Company, PLC), usaldusühing (Limited Partnership, LP) või mittetulundusühing (Nonprofit organization).

ETTEVÕTTE REGISTREERIMINE

Ettevõtte asutamine Eestis on lihtne. Ettevõtte registreerimiseks Äriregistris tuleb teha minimaalselt pingutusi ja see võtab 1–5 päeva. Ettevõtte registreerimiseks on võimalikud variandid:

Наши специалисты проведут с вами предварительную консультацию, подготовят всю необходимую учредительную документацию, помогут подобрать и проверить название, а также выбрать сферу деятельности организации из классификатора EMTAK, подготовят устав предприятия и проконсультируют по вопросу формирования уставного капитала (отложенный, денежный или неденежный взнос).

КУПИТЬ ФИРМУ В ЭСТОНИИ

Все полочные компании, предлагаемые к покупке зарегистрированы нами специально для продажи, имеют сформированный уставной капитал и не вели хозяйственной деятельности.

Процесс покупки готовой компании происходит посредством нотариуса, т.е. приобрести готовое предприятие возможно как в личном присутствии в нотариальной конторе, так и дистанционно, оформив на имя юристов нашего бюро соответствующие доверенности. В процессе переоформления вносятся изменения в состав пайщиков и правления. Также без какой-либо дополнительной платы возможно изменить название, контактные данные и устав.

ЦЕНЫ НА КОРПОРАТИВНЫЕ УСЛУГИ

Ниже представлены цены на услуги по учреждению или покупке готовых компании в зависимости от способа подачи документации в Коммерческий регистр.

Регистрация или покупка фирмы в нотариальной конторе (в личном присутствии или удаленно по доверенности)

 Пакет-1Пакет-2Пакет-3
Стоимость пакета
450 €
775 €
900 €
Регистрация новой или продажа готовой фирмы без деятельности и истории
Формирование уставного капитала
Подготовка документации, организация и сопровождение нотариальной процедуры
Оплата нотариальных сборов, госпошлины и иных процессуальных расходов
Юридический адрес в г. Таллинн
-
Контактное лицо
-
Проведение процедуры без личного присутствия по нотариальной доверенности
-
-

Регистрация компании онлайн при помощи карты э-резидента (e-Residency)

 Пакет-1Пакет-2Пакет-3
Стоимость пакета
100 €
290 €
640 €
Подготовка документации и дигитального ходатайства на регистрацию компании
Оплата госпошлины
-
Юридический адрес в г. Таллинн
-
-
Контактное лицо
-
-

* В стоимость каждого пакета входит 1 час консультации юриста по вопросам коммерческого права Эстонской Республики, управления бизнесом, найма сотрудников и организации бухгалтерского учета

KORPORATIIVTEENUSED

Juriidiline aadress ja kontaktisik

Kõikidel Eesti Vabariigi õigusruumis asutavatel või registreeritavatel ettevõtetel peab olema Eestis juriidiline aadress. Nende ettevõtete puhul, kelle juhatuses pole ühtegi Eesti residenti, on kohustuslikuks tingimuseks kontaktisiku olemasolu. Kontaktsikule on võimalik kätte toimetada ettevõtte juhatusele mõeldud menetlusdokumente ja kolmandate isikute tahteavaldusi, kui juhatusele teadete edastamine ei ole võimalik või on raskendatud.

Raamatupidamine

Eestis registreeritud juriidilised isikud peavad korraldama raamatupidamist, sh iga aasta esitama aruande (majandusaasta aruande) Äriregistrile. Käibemaksukohuslased esitavad iga kuu Maksu- ja Tolliametile käibedeklaratsiooni (KMD) ja maksudeklaratsiooni (TSD). Raamatupidamisteenuste ning maksu- ja korporatiivnõustamise hind lepitakse eraldi kokku.

Arvelduskonto avamine

Eesti õigusruum ei sea kohalikele ettevõtetele mingeid piiranguid arvelduskonto ja makseteenuste osutaja valikul. Meie büroo pakub Eesti ettevõtetele täielikku tuge ja nõustamist arvelduskonto avamisel kohalikes ja Euroopa pankades ning maksesüsteemides. Meie spetsialistid aitavad teil valida kõige tõhusama ja kindlama lahenduse maksete vastuvõtmiseks ja edastamiseks, arvestades teie ettevõtte tegevusala ja äritegevuse eripärasid.

Juriidiline tugi ja nõustamine

Meie büroo on spetsialiseerunud erinevat liiki litsentside ja tegevuslubade, sh finantstegevuse ja krüptorahaga seotud litsentside taotlemisele. Meie juristid pakuvad nõustamist erinevate tegevusalade litsentside saamiseks Eestis ja EL-is ning vajadusel aitavad saada vajalikke tegevuslubasid.

Litsentsid ja tegevusload

Meie büroo on spetsialiseerunud erinevat liiki litsentside ja tegevuslubade, sh finantstegevuse ja krüptorahaga seotud litsentside taotlemisele. Meie juristid pakuvad nõustamist erinevate tegevusalade litsentside saamiseks Eestis ja EL-is ning vajadusel aitavad saada vajalikke tegevuslubasid.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Individuaalkonsultatsiooni saamiseks seoses ettevõtte asutamisega palume ühendust võtta meie spetsialistidega telefonil +372 677 5544 või järgmiste elektrooniliste sidevahendite abil:

Hea meelega vastame teie küsimustele ja pakume juriidilist tuge Eesti territooriumil ettevõtte asutamisel.

Konsultatsioon
KIIRE REGISTREERIMISVORM Helistame tagasi ja lepime aega kokku

Valmisfirmade müük