De minimis non curat lex

Seadus ei tegele tühiasjadega

Võtke ühendust

677-55-44

Vesivärava 50, Tallinn

Tööaeg

Tööpäeviti – 9:00 – 18:00
Laupäeval – suletud
Pühapäeval – suletud

Broneeri
vastuvõtt

Eesti firmad mitteresidentidele

Meie õigusbüroo spetsialiseerub äriühingute loomisele Eestis ja Eesti valmisfirmade müügile. Pakume mitteresidentidele, kes on huvitatud äritegevuse alustamisest Eesti territooriumil, uute ettevõtete asutamise ja riiulifirma ostmise teenust.

Meie teenuste hulka kuuluvad ka juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenused, raamatupidamisteenus, äri- ja maksualane nõustamine, panga- ja arvelduskontode avamine ja õigusalane tugi ettevõtjatele, kes soovivad asutada Eestis ettevõtte või juba on alustanud oma äritegevust siin.

OLEME PÜHENDUNUD EESTI ÄRIÜHINGUTELE

SAADA PÄRING

või võtke meiega ühendust e-posti kaudu

Omame vastavasisulist tegevusluba ettevõtete asutamiseks ja müügiks ning juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenuste osutamiseks. Riikliku äriühingute teenuste pakkuja tegevusloa on väljastanud Rahapesu Andmebüroo, tegevusloa number on FIU000144.

EESTI ÕIGUSRUUMI EELISED

Eestis ettevõtte loomine mõjub soodsalt teie äritegevuse optimeerimisele. Lisaks võimalusele välismaalastel suhelda riigiasutuste, pankade ja muude struktuuridega ning saada äriteenuseid vene või inglise keeles, on Eestis ettevõtte asutamisel või ostmisel järgmised eelised:

MILLIST JURIIDILIST VORMI VALIDA?

Meie büroo soovitab valida ettevõtte asutamiseks või valmisettevõtte ostmiseks osaühingut (OÜ, ingl. Limited Liability Company, LLC), mis on enamlevinud ja mugavaim omandivorm Eesti ettevõtete seas ja sobib mis tahes äritegevuse liigile.

Peamised eelised osaühingu kui ettevõtte Eestis registreerimise viisi valimisel:

* Osakapitali saab tasuda rahalise sissemaksena firma arvelduskontole, teostada mitterahalist sissemakst või edasi lükata sissemakse tegemist määramata ajaks

Vajadusel meie spetsialistid nõustavad teid ka muu õigusvormiga juriidiliste isikute asutamisel nagu aktsiaselts (Public Limited Company, PLC), usaldusühing (Limited Partnership, LP) või mittetulundusühing (Nonprofit organization).

ETTEVÕTTE REGISTREERIMINE

Ettevõtte asutamine Eestis on lihtne. Äriühingu kandmiseks Äriregistrisse tuleb teha minimaalselt pingutusi ja see võtab 1–5 päeva. Firma asutamiseks on võimalik kasutada alljärgnevaid viise:

Meie spetsialistid viivad teiega läbi eelneva konsultatsiooni, valmistavad ette kõik firma asutamiseks vajalikud dokumendid, aitavad valida ettevõtte nime ja kontrollida selle sobivust ning määrata ettevõtte tegevusala EMTAK koodi, valmistavad ette ettevõtte põhikirja ja nõustavad ettevõtte osakapitali sissemaksmisel (edasi lükatud, rahaline või mitterahaline sissemakse).

VALMISFIRMA OSTMINE

Kõik pakutavad riiulifirmad on loodud spetsiaalselt müümiseks, neil on sissemakstud osakapital ja neil ei ole olnud majandustegevust.

Valmisettevõtte ostu-müügi protsess toimub notari vahendusel, st valmisettevõtte saab osta nii isiklikult kohal olles notaribüroos, aga ka kaugteel, vormistades meie büroo juristide nimele vastavasisulise volikirja. Juriidilise isiku ümbervormistamise käigus muudetakse osanike ja juhatuse liikmete koosseisu. Lisaks saab täiendava tasuta muuta ettevõtte nimetust, kontaktandmeid ja põhikirja.

KORPORATIIVTEENUSTE HINNAD

Järgnevalt on toodud ettevõtete asutamise ja valmisettevõtete müümise teenuse hinnad sõltuvalt dokumentide Äriregistrisse esitamise viisist.

Firma registreerimine või valmisfirma ost notaribüroos (isiklikult kohal olles või kaugteel volikirja alusel)

 Pakett 1Pakett 2Pakett 3
Paketti hind
450 €
775 €
900 €
Uue äriühingu asutamine või valmisfirma müük
Äriühingu dokumentide ettevalmistamine, notaritehingu korraldamine ja nõustamine
Osakapitali sissemakse registreerimine
Notaritasude, riigilõivude ja muude menetluskulude tasumine
Juriidilise aadressi teenus
-
Kontaktisiku teenus
-
Tehingu tegemine isikliku kohalolekuta (notariaalse volikirja alusel)
-
-

Ettevõtte asutamine e-residendi digi-ID abil (e-Residency)

 Pakett 1Pakett 2Pakett 3
Paketti hind
100 €
290 €
640 €
Äriühingu registreerimiseks dokumentide ja digitaalse taotluse ettevalmistamine
Riigilõivu tasumine
-
Juriidilise aadressi teenus
-
-
Kontaktisiku teenus
-
-

* Iga paketi hind sisaldab 1 tundi nõustamist äriõiguse, ettevõtte juhtimise aluste, töötajate värbamise ja raamatupidamise korraldamise küsimustes

LISATEENUSED

Juriidiline aadress ja kontaktisik

Kõikidel Eesti Vabariigi õigusruumis asutavatel või registreeritavatel ettevõtetel peab olema Eestis juriidiline aadress. Nende ettevõtete puhul, kelle juhatuses pole ühtegi Eesti residenti, on kohustuslikuks tingimuseks kontaktisiku olemasolu. Kontaktsikule on võimalik kätte toimetada ettevõtte juhatusele mõeldud menetlusdokumente ja kolmandate isikute tahteavaldusi, kui juhatusele teadete edastamine ei ole võimalik või on raskendatud.

Raamatupidamine

Eestis registreeritud juriidilised isikud peavad korraldama raamatupidamist, sh iga aasta esitama aruande (majandusaasta aruande) Äriregistrile. Käibemaksukohuslased esitavad iga kuu Maksu- ja Tolliametile käibedeklaratsiooni (KMD) ja maksudeklaratsiooni (TSD). Raamatupidamisteenuste ning maksu- ja korporatiivnõustamise hind lepitakse eraldi kokku.

Arvelduskonto avamine

Eesti õigusruum ei sea kohalikele ettevõtetele mingeid piiranguid arvelduskonto ja makseteenuste osutaja valikul. Meie büroo pakub Eesti ettevõtetele täielikku tuge ja nõustamist arvelduskonto avamisel kohalikes ja Euroopa pankades ning maksesüsteemides. Meie spetsialistid aitavad teil valida kõige tõhusama ja kindlama lahenduse maksete vastuvõtmiseks ja edastamiseks, arvestades teie ettevõtte tegevusala ja äritegevuse eripärasid.

Juriidiline tugi ja nõustamine

Meie büroo on spetsialiseerunud erinevat liiki litsentside ja tegevuslubade, sh finantstegevuse ja krüptorahaga seotud litsentside taotlemisele. Meie juristid pakuvad nõustamist erinevate tegevusalade litsentside saamiseks Eestis ja EL-is ning vajadusel aitavad saada vajalikke tegevuslubasid.

Litsentsid ja tegevusload

Meie büroo on spetsialiseerunud erinevat liiki litsentside ja tegevuslubade, sh finantstegevuse ja krüptorahaga seotud litsentside taotlemisele. Meie juristid pakuvad nõustamist erinevate tegevusalade litsentside saamiseks Eestis ja EL-is ning vajadusel aitavad saada vajalikke tegevuslubasid.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Individuaalkonsultatsiooni saamiseks seoses ettevõtte asutamisega palume ühendust võtta meie spetsialistidega telefonil +372 677 5544 või järgmiste elektrooniliste sidevahendite abil:

Hea meelega vastame teie küsimustele ja pakume juriidilist tuge Eesti territooriumil ettevõtte asutamisel.

Konsultatsioon
KIIRE REGISTREERIMISVORM Helistame tagasi ja lepime aega kokku

Valmisfirmade müük