De minimis non curat lex

Seadus ei tegele tühiasjadega

Võtke ühendust

677-55-44

Peterburi tee 47, Tallinn

Tööaeg

Tööpäeviti – 9:00 – 19:00
Laupäeval – 10:00 – 15:00
Pühapäeval – suletud

Broneeri
vastuvõtt

Krüptoraha litsents

Virtuaalvääringute ning krüptoraha vahetuse reguleerimise seadus

Eesti Vaabriigi õigusruumis on ettevõtjatel võimalik pakkuda oma klientidele ja partneritele teenuseid, mis on seotud krüptoraha, tokenite ja teiste krüptoaktiivide ja virtuaalvääringute vahetamisega raha vastu, nii oma ettevõtte esinduses, kui ka ülemaailmselt kasutades informatsiooni, rahavahendite, krüptoraha ja virtuaalvääringute edastamiseks sobivaid e-kanaleid.

Eesti Vabariigi seadusandlus näeb ette, et ettevõtjad, kes tegelevad krüptoraha vahetamisega raha vastu, on kohustatud järgima rahapesu ja terrorismi finantseerimise tõkestamise meetmeid (k.a AML/KYC protseduurid) ja taotlema virtuaalväärtuste rahakoti teenuspakkuja riikliku tegevusluba (ingl. k provider of a service of exchanging a virtual currency against a fiat currency või cryptocurrency license).

Krüptoraha tegevusluba (krüpto-litsents)

Virtuaalvääringute (krüptoraha) tegevusluba alusel on võimalik:

Krüptoraha ja virtuaalvääringute vahetuse teenuse tegevusloa saamine

Krüptoraha ja virtuaalvääringute vahetuse teenuse pakkumiseks vajaliku tegevusloa taotluse esitamine ja tegevusloa saamine on seadusega kehtestatud protseduur, mis nõuab tähelepanelikkust ja teatud õigusaktidest tulenevate protseduuriliste ja materiaalsete reeglite järgimist.

Meie büroo juristid osutavad krüptoraha ja virtuaalvääringute vahetuse teenuse pakkumiseks vajaliku tegvusloa saamisel ja taotlemisel igakülgset juriidilist toetust, konsulteerivad taotlejale ja tema äritegevusele seadusandlusega rakendatud nõudmistes, mh valmistavad ette ning esitavad Rahapesu andmebüroo läbivaatamisele vastava tegevusloa taotluse.

Võtke meiega ühendust

Juhul, kui teil on küsimusi või olete huvitatud krüptoraha ja virtuaalvääringute vahetuse teenuse pakkumiseks vajaliku tegevusloa saamisest, võtke meiega ühendust kasutades järgmisi sidekanaleid:

Telefoninumber: +372 6775544,
E-posti aadress: klienditugi@kalashnikov.ee
Skype: kalashnikov.ee
Mobiiltelefon / Viber / WhatsApp / Telegram: +372 82088888

Rõõmuga vastame teie küsimustele ja pakume kvaliteetset juriidilist toetust krüptorahavahetuse (või muude virtuaalvääringute) teenuse pakkumiseks vajaliku tegevusluba saamiseks.

Konsultatsioon
KIIRE REGISTREERIMISVORM Helistame tagasi ja lepime aega kokku

Valmisfirmade müük